flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачем інформації в суді

ІНСТРУКЦІЯ 
про порядок відшкодування фактичних витрат
 
на копіювання або друк  документів,
 
які надаються запитувачам інформації
 
1.Ця Інструкція відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації Кіровським районним судом м.Кіровограда.
 
2. Працівникам суду, які отримали запит про доступ публічної інформації чи інший інформаційний запит  подати його відповідальній особі за надання відповідей на такі запити, а саме :  заступнику керівника апарату  суду.
 
3. Заступник керівника апарату  суду, який готує інформацію на запит, у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок, упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту повідомляє службовою запискою  відділ організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій територіального управління, їх формат, наявність в документах інформації з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо, тобто усіх послуг, які підлягають оплаті запитувачем та надає заявку на виписку рахунку для здійснення оплати витрат запитувачем інформації.
 
4. Сума відшкодування фактичних витрат має здійснюватися в межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740.
 
5. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється через установи банків чи відділення зв’язку за реквізитами, зазначеними в рахунку . 
 
6. Відділ організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій територіального управління не пізніше трьох робочих днів з дня отримання повідомлення надає розрахунок до Кіровського районного суду м.Кіровограда.
 
7. Інформація надається запитувачу у строки визначені законодавством про доступ до публічної інформації. В разі великого обсягу інформації строк продовжується відповідно до п. 4 ст.20 Закону України « Про доступ до публічної інформації».
 
8Відповідь на запит на інформацію обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки) не надається у разі відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням такої відповіді.       Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів від дати видачі рахунку коштів на реєстраційний рахунок територіального управління ДСА України, про що відділ планово-фінансової діяльності бухгалтерського обліку та звітності територіального управління повідомляє службовою запискою відділ організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій.